KONST / Litografier / Teckningar 14776239
nr 1477 6239
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Teckningar, + litografi, 3 + 1 st, Signerade, oramade, oramade lösa blad, bladets mått: 18x11 - 23x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:40:59
4/7 19:13:48
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg