MÖBLER / Bord / Skrivbord 12601292
nr 1260 1292
Skrivbord
Furu, 1890-tal. Bredd: 118, djup: 64 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:24:37
250 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr