GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 5475426
nr 547 5426
Vas
Gallé, höjd: 21 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 17:07:58
100 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr