GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Djupa tallrikar 11064522

nr 1106 4522

Djupa tallrikar

2 st, Kina, diameter: 22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 maj 2017
kl 18:55:31