MÖBLER / Bord / Soffbord 5668368
nr 566 8368
Soffbord
50-tal, längd: 120, djup: 50, höjd: 55
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 februari 2009
kl 18:27:29
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr