KONST / Litografier / Färglitografi 13719454
nr 1371 9454
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 58/100, daterad -78, Paris, oramat löst blad, bladets mått: 56x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:24:45
100 kr
400 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer