MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10141014
nr 1014 1014
Byrå
Sengustaviansk stil, längd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:16:30
25/1 15:12:21
2.000 kr
25/1 19:11:30