MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10141014

nr 1014 1014

Byrå

Sengustaviansk stil, längd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd: 86 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 25 januari 2016
kl 19:16:30

25/1 15:12:21 1      2.000 kr
25/1 19:11:30 2      Vinnande bud