KONST / Litografier / Färglitografi 11018340

nr 1101 8340

Färglitografi

Madeleine Pyk (f. 1934), 252/295, signerad, motivet: 23x16

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 april 2017
kl 18:20:35

10/4 17:55:03 1      Vinnande bud