MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11312427
nr 1131 2427
Karmstolar
ett par, Rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:21:38
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)