GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 9199723

nr 919 9723

CHARGER

China, blue/white, 18th/19th century, length: 30, nagg.

Kina, blå/vitt, 1700-/1800-tal, längd: 30 cm

Condition: nagg

800

SEK 700

Monday October 20 2014
at 19:14:54

Blå Eld
Koka Blå