MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 15463145

nr 1546 3145

Sekretär

Ek, 1800-tal. Bredd: 100 cm, djup: 52 cm, höjd: 106 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 5 juni 2023
kl 20:00:17