MÖBLER / Bord / Bord 14246456
nr 1424 6456
Bord
Sengustaviansk, mahogny. Bredd: 80 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 67 cm, + 4 utdragsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:48:41
600 kr
700 kr