FURNITURE / Tables / Bedside table 6983454
nr 698 3454
BEDSIDE TABLE
one pair, England, length: 48, width: 41, height: 63, wear, damages.
Ett par, England, längd: 48, djup: 41, höjd: 63
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday May 23 2011
at 19:42:44
300 kr