KONST / Litografier / Färglitografier 12916172
nr 1291 6172
Färglitografier
217 st, Nordens flora ll, Lindman. Bladets mått: 24x17 cm. Ej signerad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:54:45
800 kr
900 kr
1.000 kr