FURNITURE / Tables / Writing desk 12555307

nr 1255 5307

WRITING DESK

1880s, painted. Length: 110, width: 564 cm, height: 77 cm, wear.

1880-tal, Bemålat. Bredd: 110, djup: 564 cm, höjd: 77 cm

Condition: slitage

800

SEK 700

Monday May 20 2019
at 20:08:02