ART / Lithographs / Färglitografi 12261005
nr 1226 1005
Teresa Wennberg, Sweden. Sweden. "Femme". Signed, numbered 35/99, litograph in colors, sheet: 88x61 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Anna Belfrage,
1000
SEK 1100
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
14/10 18:12:07
300 kr
350 kr RESERVE NOT MET)
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren