MÖBLER / Bord / Soffbord 12905038

nr 1290 5038

Soffbord

50/60-tal, teak. Bredd: 138. Djup: 66 cm. Höjd: 55 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:29:44

  • Tema
  • 18 nov

Retro

Läs mer om Retro