MÖBLER / Bord / Bord 14842058
*
nr 1484 2058
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2022
kl 18:39:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 20:49:56
1
300 kr
28/8 20:21:19
2
350 kr
29/8 17:37:47
3
Vinnande bud
29/8 18:19:26
2
450 kr
29/8 18:19:26
3
500 kr (Budbetjänt)
29/8 18:19:43
2
600 kr
29/8 18:19:43
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
På Tema Retro har vi samlat konst och design från 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm Kåge, Lisa Larson, St ...
Läs mer om Retro
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:29
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47
*
Bord
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro
nr 1484 2058
Bord
med tidningshylla, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 35 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 20:49:56 | 1 | 300 kr |
28/8 20:21:19 | 2 | 350 kr |
29/8 17:37:47 | 3 | Vinnande bud |
29/8 18:19:26 | 2 | 450 kr |
29/8 18:19:26 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
29/8 18:19:43 | 2 | 600 kr |
29/8 18:19:43 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
29 aug
Retro
PÃ¥ Tema Retro har vi samlat konst och design frÃ¥n 50/60-talet av Achille & Pier Castiglioni, Hertha Bengtson, Yngve Ekström, Pierre Forsell, Erik Höglund, Arne Jacobsen, Wilhelm KÃ¥ge, Lisa Larson, St ...Läs mer om Retro
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord tidningshylla
-
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:29 -
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:23 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:47