MÖBLER / Bord / Skrivbord 5522481
nr 552 2481
Skrivbord
Engelskt, dubbelsidigt, längd: 173, djup: 81, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 17 november 2008
kl 18:56:35
2.500 kr
2.500 kr
2.800 kr