KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122005
nr 912 2005
Krystyna Piotrowska
(f. 1949), Polen
Etsning, Krystyna Piotrowska (f. 1949), 9/50, signerad 1993, motivet: 24x34
Kondition: oramad
Krystyna Piotrowska, Polsk målare och grafiker född 1949.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:32:02
300 kr
450 kr
15 sep
Krystyna Piotrowska
Läs mer om Krystyna Piotrowska