KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9122005

nr 912 2005

Krystyna Piotrowska

(f. 1949), Polen

Etsning, Krystyna Piotrowska (f. 1949), 9/50, signerad 1993, motivet: 24x34

Kondition: oramad

Krystyna Piotrowska, Polsk målare och grafiker född 1949.

Utrop:

300 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 september 2014
kl 19:32:02

  • Tema
  • 15 sep

Krystyna Piotrowska

Läs mer om Krystyna Piotrowska