MÖBLER / Soffor / Soffa 6903389

nr 690 3389

Soffa

60-tal, Danmark, längd: 125

Kondition: se stämplar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 4 april 2011
kl 17:35:19