KONST / Litografier / Färglitografi 5522457

nr 552 2457

Pierre Olofsson

(1921-1996), Sverige

Färglitografi , signerad, Pierre Olofsson

Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 november 2008

16/11 22:15:56 1      Vinnande bud

Pierre Olofsson

Läs mer om Pierre Olofsson