MISCELLANEOUS / Toys / Dolls 12667060
nr 1266 7060
DOLLS
2 pcs, Blunddockor, sköldpadd, height: 39 cm ca, wear, damages.
2 st, Blunddockor, sköldpadd, Höjd: 39 cm ca
Condition: slitage, skador
600
SEK 150
Monday July 29 2019
at 18:41:02
24/7 20:00:39
100 kr
29/7 17:52:38