GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 5842165
nr 584 2165
Skål
1700-tal, Kina, längd: 24
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 maj 2009
kl 19:42:58
400 kr
400 kr
450 kr