KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Teckningar 5613643
nr 561 3643
Teckningar
Gerda Palm, 10 st, Oramade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 januari 2009
kl 18:17:40
1.600 kr
200 kr
500 kr
800 kr
2.100 kr
2.300 kr