MÖBLER / Bord / Sybord 3638286
*
nr 363 8286
Sybord
Intarsia, 1800-tal, H.76
Utrop:
2.500 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 maj 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:30
-
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:18
-
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:20
-
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:38
-
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:27
*
Sybord
nr 363 8286
Sybord
Intarsia, 1800-tal, H.76
| Utrop: | 2.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 3.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 maj 2005 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord intarsia lampbord sybord träinläggningar
-
6079 Sybord
Björk. Mälardalen, 1820-tal. Bredd: 59 cm. Djup: 4..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:30 -
6388 Sybord
Karl Johan, Björk, skador, med låda. Bredd: 60 cm,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:18 -
6669 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot, björk, B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:58
-
6667 Sybord
låda i sarg med inredning, lyrformad fot. Bredd: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:20 -
6524 Sybord
nyrenessans, med utensilier. Bredd: 61 cm. Djup: 4..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:38 -
6656 Sybord
Nyrokoko, med låda, tredelad pelarfot. Diameter: 5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 20:27



