MÖBLER / Soffor / Trågsoffa 9769195
nr 976 9195
Trågsoffa
1900-tal, längd: 227 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:03:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)