MÖBLER / Bord / Klaffbord 11424237
nr 1142 4237
Klaffbord
björk, intarsia, 1800-tal, längd: 94+ 2x25, djup: 70 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 november 2017
kl 21:06:14
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr