Ã–VRIGT / Diverse / Parti plåtburkar 5508142

nr 550 8142

Parti plåtburkar

7 st, olika märken

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 november 2008
kl 17:17:26