MÖBLER / Soffor / Trågsoffa 14823297

nr 1482 3297

Trågsoffa

Gustaviansk stil, 1800-tal. Längd: 175

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 19:56:51

13/8 22:46:34 1      1.000 kr
14/8 08:41:12 2      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen