GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Crèmekoppar 10028123
nr 1002 8123
Crèmekoppar
11 st, + 1 extra lock
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 december 2015
kl 19:08:31
300 kr
500 kr
600 kr