MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14823239
nr 1482 3239
Byrå
Bemålad, 6-lådig. Bredd: 72, djup: 51 cm, höjd: 149 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:13:17
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr