MÖBLER / Bord / Skrivbord 9535348
nr 953 5348
Skrivbord
1890-tal, Valnöt, längd: 130 cm, djup: 74 cm, höjd: 79 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 april 2015
kl 20:58:43
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)