ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Kniv 5526445
nr 552 6445
Kniv
Indonesien Pistolskaft Silver, längd: 34
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:21:54
100 kr
200 kr
300 kr
400 kr