KONST / Litografier / Färglitografi 12143077
nr 1214 3077
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Glad gris. Signerad, daterad -90, numrerad 198/210, bladets mått: 55x76 cm
Kondition: saknar glas
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:03:40
300 kr
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson