FURNITURE / Sofas / Sofa 14424407

nr 1442 4407

SOFA

Knolls. 1950/60-tal, etikettmärkt, length: 200cm, wear, damages, saknar backstycke.

Knolls. 1950/60-tal, etikettmärkt, Längd: 200cm

Condition: slitage, skador, saknar backstycke

800

SEK 100

Monday January 17 2022
at 19:55:22

17/1 18:55:26 1      Vinnande bud