FURNITURE / Sofas / Sofa 14424407
nr 1442 4407
SOFA
Knolls. 1950/60-tal, etikettmärkt, length: 200cm, wear, damages, saknar backstycke.
Knolls. 1950/60-tal, etikettmärkt, Längd: 200cm
Condition: slitage, skador, saknar backstycke
800
SEK 100
Monday January 17 2022
at 19:55:22
17/1 18:55:26