MÖBLER / Soffor / Soffa 14424407

nr 1442 4407

Soffa

Knolls. 1950/60-tal, etikettmärkt, Längd: 200cm

Kondition: slitage, skador, saknar backstycke

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 januari 2022
kl 19:55:22

17/1 18:55:26 1      Vinnande bud