Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Böcker 4936791

nr 493 6791

Böcker

Svenska Kulturbilder 1-12 + 1-12 i 6 band [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 oktober 2007
kl 16:51:25

27/10 12:14:52 1      150 kr
28/10 20:25:07 2      Vinnande bud