FURNITURE / Tables / Games table 9592363
nr 959 2363
GAMES TABLE
1890s, length: 90 cm, width: 45 cm, height: 77 cm, wear, damages.
1890-tal, längd: 90 cm, djup: 45 cm, höjd: 77 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday May 4 2015
at 18:25:52
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)