KONST / Litografier / Färglitografi 15042126
nr 1504 2126
Mats Gustafson
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 46/50. Färglitografi, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 52x41 cm
Mats Gustafson, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:04:21
21/11 15:44:18
21 nov