GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skålfat 16816045

nr 1681 6045

Ulla Forsell

(f. 1944), Sverige

Skålfat, Signerad, daterad -93, Tigrar. Diameter: 54 cm

Ulla Forsell, svensk glaskonstnär och designer, född 1944.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 februari 2025
kl 20:09:18

23/2 16:43:27 1      Vinnande bud

Ulla Forsell

Läs mer om Ulla Forsell