KONST / Ramar / Ram 6536445
nr 653 6445
Ram
1800-tal, 51x63
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2010
kl 18:56:09
100 kr
300 kr
250 kr
Tilgman Keramik