Ã–VRIGT / Diverse / Tavelram 11435616

nr 1143 5616

Tavelram

sent 1800-tal, ramens innermått: 74x104

Kondition: skador, bortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 november 2017
kl 20:13:06

13/11 19:58:31 1      500 kr
13/11 20:08:06 2      Vinnande bud