MÖBLER / Soffor / Kanapé 6412312

nr 641 2312

Kanapé

1800-tal, längd: ca 175

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 24 maj 2010
kl 19:47:59