KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8974016
nr 897 4016
Oidentifierad konstnär, 1600/1700-tal
Kondition: färgbortfall, slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 26 maj 2014
kl 18:55:52
2.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
- Klassiska
26 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska