KONST / Litografier / Litografi 13242267
nr 1324 2267
Lars Erik Falk
(1922-2018), Sverige
Lars Erik Falk (f. 1922), Sverige. Signerad LE Falk, numrerad 18/50. Litografi, 38x55cm
Lars Erik Falk, svensk målare och skulptör född i Uppsala 1922, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:41:07
500 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
Lars Erik Falk
Läs mer om Lars Erik Falk