MÖBLER / Bord / Matbord 14613152
nr 1461 3152
Matbord
Superellips, design: Bruno Mathsson / Piet Hein, Fritz Hansen, Danmark. Aluminiumkant. Bredd: 150 cm. Djup: 100 cm. Höjd: 71 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:04:28
18/4 18:48:55