MÖBLER / Bord / Skrivbord 5911100
nr 591 1100
Skrivbord
Tidigt 1900-tal, Ek, längd. 130, djup: 74, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 juli 2009
kl 17:39:26
25/7 10:15:35