ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6982580
nr 698 2580
1800-tal, förgylld, 77 x 73
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 maj 2011
1.500 kr
1.700 kr