KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165377

nr 1616 5377

Oidentifierad konstnär. Påskrift Till minne af C. N. Kyrka. Ej signerad. Olja på pannå, 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 40x32 cm

Utrop:

500 kr

måndag 29 april 2024
kl 19:22:08