MISCELLANEOUS / Toys / Fotbollsspel 15264212
nr 1526 4212
Fotbollsspel
Äldre modell, wood. Length: 89 cm. Width: 43, 5 cm, wear, damages.
Äldre modell, trä. Längd: 89 cm. Bredd: 43,5 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday Mars 6 2023
at 20:25:06
6/3 18:31:27